O NAS

Agencja zajmuje się szkoleniem z zakresu wdrażania procesu fotografowania produktów firm, które zatrudniają własnych pracowników lub audytem istniejącego procesu. Zajmujemy się także organizacją i produkcją zdjęć reklamowych i dokumentacyjnych oraz filmów na własne potrzeby.

Agencja Foto Oko należy do Szymona Zduńczyka, absolwenta Szkoły Filmowej w Łodzi i Politechniki Gdańskiej, rozwijana od 2004 roku.

Opiera się na jego artystycznym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym potwierdzonym przez wyróżnienia i nagrody w konkursach fotograficznych.

Agencja działa w Trójmieście, Warszawie, Krakowie i Poznaniu, a za pośrednictwem internetu również na całym świecie.

Tak pracujemy...
Dlaczego my?- W gronie zadowolonych klientów prestiżowe firmy takie jak producent elementów biżuterii Swarovski Elements, Galeria Bałtycka, producent obuwia NESSI, producent okien VETREX, producent kawy J.J. Darboven, producent karmy zwierzęcej Royal Canin i inne.

- Zaufanie agencji reklamowych i public relations oraz wydawnictw w zlecaniu zadań dla ZT Kruszwica, Loopy`s World z Mr. Bloom, Dekpol z PARAGRAFF; perfumeria Douglas z wydawnictwem Asz Reklama; producenta odzieży Mango z agencją 36 PR.

Nasze marki


Akademia Foto Oko - ineternetowa szkoła fotografii.

Kursy Foto Oko - kursy fotografii online, warsztaty i plenery fotograficzne.

Red Focus - portal dla zawodowych fotografów.

Szymon Zduńczyk - zdjęcie

Szymon Zduńczyk

Od 2004 roku właściciel AGENCJI FOTO OKO i fotograf zawodowy. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, kierunku fotografia i Politechniki Gdańskiej, kierunku Elektrotechnika i automatyka. Założyciel AKADEMII FOTO OKO. Redaktor naczelny portalu RED FOCUS. Laureat kilku znanych konkursów w kraju i za granicą, jego prace publikowane były... więcej...

Agnieszka Juńska - zdjęcie

Agnieszka Juńska

Jest autorką wielu sesji fotograficznych dla polskiej edycji amerykańskiego magazynu Muscular Development. Jako operator kamery i montażysta ma na swoim koncie programy i reportaże emitowane w stacjach telewizyjnych o ogólnopolskim zasięgu. W AGENCJI FOTO OKO zajmuje się filmowaniem i montażem filmów oraz asystuje w sesjach zdjęciowych.

Wieczorek Agata - zdjęcie

Agata Wieczorek

Recenzuje zdjęcia uczestników Kursów Foto Oko. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi kierunku Grafika na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Dyplom z tematyki fotograficznej ukończyła z wyróżnieniem. Obecnie jest doktorantką na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego Krakowie. Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień z dziedziny grafiki i fotografii. W 2016 roku otrzymała stypendium Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dla najlepszych doktorantów.

Wojciech Ulman - zdjęcie

Wojciech Ulman

Wykładowca w AKADEMII FOTO OKO. Autor recenzji w RED FOCUS. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, kierunku Fotografia, a także Intermedia w tejże uczelni oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego, kierunku Informatyka. Grafik i fotograf zawodowy. W fotografii interesuje się głównie modą. Zajmuje się również filmem eksperymentalnym. Porusza w nich tematy upływu czasu czy przypadkowości.

Andrzej Leszczyński - zdjęcie

Andrzej Zbigniew Leszczyński

Wykładowca w AKADEMII FOTO OKO. Prowadzi kursy stacjonarne w Gdańsku. Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Warszawie, Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Obecnie współpracuje z Liceum Plastycznym w Gdańsku, Ogólnokształcącą Szkołą Sztuk Pięknych w Gdańsku i Wydziałem Grafiki ASP w Gdańsku. Jest rzeczoznawcą MEN ds. podręczników i programów nauczania w kształceniu zawodowym w zawodzie Fotograf i Fototechnik.

Rafał Sosnowski - zdjęcie

Rafał Sosnowski

Prowadzi kursy stacjonarne w Poznaniu. Ukończył fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, a także filozofię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W fotografii interesuje się przede wszystkim reportażem i fotografią koncertową. Postrzega fotografię jako zwierciadło rzeczywistości, poszukując piękna w prawdziwym świecie i utrwalając to, co znika. Na co dzień pracuje jako grafik, ale realizuje również liczne zlecenia fotograficzne.

Cygan Bartosz - zdjęcie

Bartosz Cygan

Prowadzi kursy stacjonarne w Krakowie. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi, na co dzień współpracuje z Muzeum Narodowym w Krakowie. Od 2011 roku przeszkolił w dziedzinie fotografii prawie pół tysiąca osób z całej Polski. Liczne zlecenia komercyjne obfitują w publikacje zdjęć w katalogach, na plakatach, bilbordach oraz gazetach m.in. Wysokie Obcasy, Viva, Harper's Bazaar i w wielu innych.

Bujak Piotr - zdjęcie

Piotr Bujak

Prowadzi kursy stacjonarne we Wrocławiu. Jest absolwentem studiów fotograficznych na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Krakowskiej Akademii Fotografii. Fotografią zajmuje się od 6 lat, głównie dokumentalną i reportażową. Realizuję się w fotografii ślubnej i portretowej. Zajmuje się również z dużym powodzeniem kursami i warsztatmi fotograficznym.