O NAS

Agencja zajmuje się obecnie wyłącznie szkoleniem z zakresu wdrażania procesu fotografowania produktów firm, które zatrudniają własnych pracowników lub audytem istniejącego procesu. Zajmujemy się także organizacją i produkcją zdjęć reklamowych i dokumentacyjnych oraz filmów tylko na własne potrzeby.

Agencja Foto Oko należy do Szymona Zduńczyka, absolwenta Szkoły Filmowej w Łodzi i Politechniki Gdańskiej, rozwijana od 2004 roku.

Opiera się na jego artystycznym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym potwierdzonym przez wyróżnienia i nagrody w konkursach fotograficznych.

Tak pracujemy...
Dlaczego my?- W gronie zadowolonych klientów prestiżowe firmy takie jak producent elementów biżuterii Swarovski Elements, Galeria Bałtycka, producent obuwia NESSI, producent okien VETREX, producent kawy J.J. Darboven, producent karmy zwierzęcej Royal Canin i inne.

- Zaufanie agencji reklamowych i public relations oraz wydawnictw w zlecaniu zadań dla ZT Kruszwica, Loopy`s World z Mr. Bloom, Dekpol z PARAGRAFF; perfumeria Douglas z wydawnictwem Asz Reklama; producenta odzieży Mango z agencją 36 PR.

Nasze marki


Akademia Foto Oko - ineternetowa szkoła fotografii.

Kursy Foto Oko - kursy fotografii online, warsztaty i plenery fotograficzne.

Red Focus - portal dla zaawansowanych fotografów.

Szymon Zduńczyk - zdjęcie

Szymon Zduńczyk

Od 2004 roku właściciel AGENCJI FOTO OKO i fotograf zawodowy. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, kierunku fotografia i Politechniki Gdańskiej, kierunku Elektrotechnika i automatyka. Założyciel AKADEMII FOTO OKO. Redaktor naczelny portalu RED FOCUS. Laureat kilku znanych konkursów w kraju i za granicą, jego prace publikowane były... więcej...

Wojciech Ulman - zdjęcie

Wojciech Ulman

Wykładowca w AKADEMII FOTO OKO. Autor recenzji w RED FOCUS. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, kierunku Fotografia, a także Intermedia w tejże uczelni oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego, kierunku Informatyka. Grafik i fotograf zawodowy. W fotografii interesuje się głównie modą. Zajmuje się również filmem eksperymentalnym. Porusza w nich tematy upływu czasu czy przypadkowości.

Andrzej Leszczyński - zdjęcie

Andrzej Zbigniew Leszczyński

Wykładowca w AKADEMII FOTO OKO. Prowadzi kursy stacjonarne w Gdańsku. Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Warszawie, Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Obecnie współpracuje z Liceum Plastycznym w Gdańsku, Ogólnokształcącą Szkołą Sztuk Pięknych w Gdańsku i Wydziałem Grafiki ASP w Gdańsku. Jest rzeczoznawcą MEN ds. podręczników i programów nauczania w kształceniu zawodowym w zawodzie Fotograf i Fototechnik.